Σάββατο 27 Φεβρουαρίου 2016

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΟ ΘΗΒΑ

Στο μεγάλο αγώνα που έδινε σήμερα η ομάδα του ΑΟ ΘΗΒΑ με αντίπαλο την ομάδα από το Δίστομο η ομάδα μετά από 90' βγήκε νικήτρια με σκορ 1-0 . Το νικητήριο τέρμα πέτυχε ο Κατσογιάννης σχεδόν ταυτόχρονα με τη λήξη του κανονικού αγώνα .Μετά τα λεπτά των καθυστερήσεων και με το σφύριγμα της λήξης ακολούθησαν έξαλλοι πανηγυρισμοί αφού πλέον η ομάδα της πόλης μας βρίσκεται μόνη στην κορυφή και σε απόσταση 6 βαθμών από τη δεύτερη . Ευχόμαστε καλή συνέχεια και στους υπόλοιπους αγώνες μέχρι να έρθει η πολυπόθητη άνοδος της κατηγορίας . Θα πρέπει να αναφερθεί ότι η παρουσία του κόσμου ήταν καταλυτική αφού ξεπέρασαν  τους 1500 φιλάθλους,και πάντα βέβαια σε πλαίσιο κόσμιο και αντάξιο της ιστορίας της πόλης !!!