Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016

Ε.Σ. ΚΑΔΜΟΣ

Δυστυχώς και η έτερη ομάδα της πόλης δεν τα κατάφερε σε ένα παιχνίδι εντελώς ακατάλληλο για ανθρώπους με προβλήματα καρδιάς.Από το ημίχρονο,το οποίο έληξε ισόπαλο 30 - 30 ήταν ξεκάθαρο πως επρόκειτο για έναν αγώνα στον οποίο ο νικητής θα κρίνονταν από τις λεπτομέρειες.Στο δεύτερο ημίχρονο και ενώ κατά τη μεγαλύτερη διάρκεια αυτού η ομάδα μας προηγείται προς το τέλος της τέταρτης και πιο κρίσιμης περιόδου η ομάδα του Λοκρού από την Αταλάντη κατάφερε να πάρει τα ηνία του σκορ και στο τέλος να επικρατήσει με το τελικό σκορ να είναι 63 - 64 υπέρ της φιλοξενούμενης ομάδας.Προς το τέλος επικράτησε η αναταραχή με προσωπικές ,κυρίως,ενέργειες οι οποίες δεν είχαν ευτυχή κατάληξη και μοιραία ήρθε η πρώτη ήττα φέτος για την ομάδα μας.Συγχαρητήρια για την ομάδα της Αταλάντης για την δύσκολη νίκη απέναντι σε μια καλοστημένη ομάδα και ευχές στη δική μας για καλύτερη συνέχεια με ηρεμία και ίσως λίγη τύχη παραπάνω!!!Χωρίς ιδιαίτερα παράπονα η διαιτησία των κ. Κοτσιμπού και Ντάνου.